Ние се занимаваме и специјализираат во помагањето да добиете висококвалитетни биометриски документи, регистрирани TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS и други сертификати за англиски јазик.https://www.globaldocumentss.com/WhatsApp .............................. + 12182884075Контакт .............. gointernational61@gmail.comSkype ............... freevisa334КУПИТЕ БИОМЕТРИЧЕН ПАСПОРТ, ВОЗДУШНА ЛИЦЕНЦА, ИДЕН КАРТИЧКА, ВИЗА, SSNИмаме долгогодишно искуство во производство на вистински / вистински / лажни пасоши, лични карти, возачки дозволи и многу други документи за лична идентификација, навистина евтини за земји како што се; Швајцарија, Обединетото Кралство, САД, Шпанија, Шведска, Австралија, Австрија, Канада, Чиле, Данска, Еквадор, Финска, Франција, Германија, Израел, Нов Зеланд, Јужна Африка, e.tc.Пасоши со чип за следниве земји се исто така достапни и за: Австралија, Австрија, Финска, Германија, Малезија, Холандија, Шведска, Швајцарија, Тајланд, Обединетото Кралство, САД, e.tc.Ние исто така можеме да создадеме документи како што е дозвола за работа, за Велика Британија, САД, Италија само за да именувате неколку.Можете да не контактирате директно за да добиете дополнителни информации и да ја нарачате нарачката преку адресата подолу.Купи биометриски пасош, лични карти, виза, лиценца за возачи, тоефл, елтс, тоеик, селта / делтКУПИТЕ Регистрирани британски пасоши (Велика Британија), Американци, КанаѓаниЛажен идентитет КАРДС ОНЛАЈН ВО САД, ДОЗВОЛЕН ДОЗВОЛКупи регистарски / лажни извод на родениКУПИТЕ Регистрирана / лажна ДОЗВОЛА ЗА ВОЗЕЊЕКупи Реал регистрирани ЕУ / САД / Велика Британија / Канада пасоши, Возачка дозвола, лични карти, визи, САД зелена карта и државјанство.купи оригинални / лажни пасоши, дозвола за возачи, лични карти, изводи од раѓања, дипломи, универзитетски дипломи итнКУПИТЕ ВИСТИНСКИ КВАЛИТЕТ ИЛИ ВИСТИНСКИ ПАСПОРТ, ИДЕН КАРДС, ВОЗДУШНА ЛИЦЕНЦА, ОДГОВОРЕН, вистински или лажен пасош, виза, Франција возачка дозвола, картички за идентификација, дипломи, изводи од раѓање ИТЦКупи виза, пасош, картичка за идентификација, извод на родените, транскрипти за возачка дозволаКупи оригинални пасоши на FAKE, Лиценца за лични карти за лична картаНајдобар квалитет Новини вистински и лажни лични карти и пасоши, брак сертификати и возачи лиценца итн купи сега висок квалитет-Имаме најдобрите холограми и дуплирање машини Со над 13million од документи кои циркулираат низ светот.-ИД-а Скенирање-да ...- HOLOGRAMS : IDENTICAL-BAR кодови: ИДС СКАН-УВ: YESIDS со брза испоракаГарантираме и нудиме висококвалитетни фалсификувани сметки за следните валути;EUR - евроУСД - американски доларGBP - Британска фунтаINR - Индиски рупијаAUD - австралиски доларCAD - канадски доларAED - Емирати ДирхамZAR - RandCHF - швајцарски франкCNY - Кинески јуани РенминбиМИР - Малезиски РингитТЛ - тајландски Бах